Новини авто. 19 вересня. Група Jaguar Land Rover побудує у Великобританії новий завод, на якому будуть випускати економічні чотирициліндрові двигуни.

Jaguar Land Rover будує завод з виробництва двигунів

Підприємство розташується в місті Вулвергемптон, графство Вест-Мідлендс,  і створить 750 нових робочих місць, а в його будівлю індійський концерн Tata, що володіє британськими марками, інвестує 355 мільйонів фунтів стерлінгів.

“Як частина нашої довгострокової стратегії з розвитку групи Jaguar Land Rover, ми самостійно розробимо і будемо виробляти нове сімейство високотехнологічних двигунів. Це дуже важливий крок для нашої компанії і ми будемо випускати ці економічні мотори для майбутніх моделей Jaguar і Land Rover на власному заводі у Великобританії“, – заявив голова ради директорів британської групи Ральф Спет.

Він також додав, що щорічно протягом найближчих п’яти років автовиробник буде вкладати по 1,5 мільйона фунтів стерлінгів у розробку нових продуктів і розширення гами двигунів.

Робота над зведенням заводу почнеться в наступному році.

На даний момент у британської групи вже є три заводи у Великобританії: два з них розташовуються в графстві Вест-Мідлендс, в містах Касл Бромвіч і Соліхалл, і ще одне в Хейлвуд на півночі країни. У загальній кількості на цих підприємствах працюють близько 19 тисяч осіб.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.