Новини політики. 3 вересня. Депутат від НУНС вважає, що із фракції потрібно вигнати депутатів, які співпрацюють із Партією регіонів.

Тарас Стецьків
Стецьків каже, що із НУНС треба вигнати кількох депутатів

Таку думку Тарас Стецьків висловив в інтерв’ю Тижню.

«Я думаю НУНС прийняв би правильне рішення, якщо б він виключив зі своїх рядів тих депутатів, які відкрито або напіввідкрито працюють із Партією регіонів та парламентською більшістю. Таких людей набереться від 18 до 23 осіб», – заявив він.

Тоді, на його думку, це означатиме, що фракція НУ-НС дійсно стала опозиційною. «Це означатиме, що вона зможе голосувати «під нуль», одностайно «за» чи «проти» певних рішень», – зазначив Стецьків.

Другим кроком, за словами депутата, «можна йти на створення об’єднаної опозиції з фракцією БЮТ». «Я думаю, що це можна буде зробити уже наступного тижня», – додав він.

«Після ув’язнення Юлії Тимошенко це єдиний можливий для опозиції шлях у парламенті зіграти в об’єднану опозицію. Нехай об’єднана опозиція у Верховній Раді буде представлена 140-150 особами. Але вони мають діяти як єдиний організм», – вважає Стецьків.

На думку депутата, це «мінімально необхідна умова, щоб опозиція зберегла довіру хоча б частини суспільства».

Нагадаємо, Стецьків раніше повідомив, що фракція “Наша Україна – Народна Самооборона” на своєму засіданні у вівторок, 6 вересня, може розглянути питання про виключення 21 депутата, серед яких Петро Ющенко та Геннадій Москаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.