Новини технологій. 1 вересня. Італійська компанія FondTech представила свою новітню розробку: проект електромобіля Е-11, який претендує на те, щоб вважатися першою спеціально сконструйованою одномісною гоночною машиною на електричному ходу.

Гоночний електромобіль Е-11

Машина створювалася під керівництвом глави FondTech Жан-Клода Міжо з метою участі в змаганнях Формули Е, яку FIA планує ввести в 2013-му році, хоча чіткі технічні вимоги до подібної техніки ще не затверджені. При цьому E-11 відрізняється приводом на всі чотири колеса.

У релізі, поширеному прес-службою FondTech, розповідається, що робота над проектом розпочалася ще три роки тому, але повним ходом він почав розвиватися в травні 2010-го. За цей час були проведені серйозні дослідження як за допомогою технологій обчислювальної гідродинаміки (CFD), так і в аеродинамічній трубі, інтенсивні стендові випробування силової установки і трансмісії. Компанія вже приступила до виготовлення першого шасі, і в січні наступного року повинні пройти його перші тести на гоночній трасі.

«За задумом творців Е-11, за своїми характеристиками вона покликана відповідати сучасним машинам Формули 3, і розрахована на гонки тривалістю в 20 хвилин на будь-якому автодромі світу», – йдеться в прес-релізі.

Е-11 відрізняється низкою нових рішень, таких як повнопривідне шасі, що, на думку творців, винятково важливо для максимально ефективного використання потенціалу гоночних електромобілів.

За матеріалами F1 News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.