Новини технологій. 8 вересня. Презентація iPhone 5 наближається, і чуток навколо нової версії смартфона від Apple стає все більше. На техноблог вже з’явилися звіти з “майже остаточного складання iOS 5”.

iPhone 4
iPhone розумітиме російську мову (ілюстрація)

За цими даними, однією з властивостей нового iPhone називають мовне управління. Воно, нібито, вже тестується операторами мобільного зв’язку, які отримали передпродажну версію апарату.

Мова йде про два додатки – Dragon Dictation, які перетворюють мову в текст на екрані, і Dragon Search, що дозволяє просто надиктувати пошуковий запит і знаходити будь-яку інформацію в Мережі.

До речі, технологія Nuance Dragon Search забезпечує отримання результатів пошуку відразу по декількох каналах. У Росії, крім Google iTunes, Wikipedia і YouTube, Dragon Search підтримує ще й Яндекс. Ці програми розуміють російську віднедана, але роблять це досить непогано.

Поводження з Dragon Dictation досить просте. При скачуванні задаєте російську мову за замовчуванням, далі просто включаєте програму, натискаєте червону кнопку, вимовляйте вголос текст. І через пару секунд на екрані iPhone, iPad або iPod Touch сказане з’явиться у вигляді тексту. Щоб додаток розпізнав знаки пунктуації, їх потрібно промовляти в потрібних місцях.

Крім того, додаток відмінно розпізнає мову з дефектами, наприклад, якщо людина гаркавить або не вимовляє деякі букви. Все надиктоване тут же можна надіслати у вигляді короткого повідомлення, листа чи відразу у вигляді повідомлень на Twitter або Facebook.

Як заявлено на сайті виробника, користувачі програми зможуть в п’ять разів швидше, у порівнянні зі звичайним набором на клавіатурі, писати тексти SMS-повідомлень, електронної пошти і оновлень в соціальних мережах.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.