Новини світу. 29 вересня. Інтерпол оголосила Сааді Каддафі, третього сина колишнього лідера Лівії, в розшук за злочини, які він зробив за свою кар’єру футболіста.

Інтерпол видав ордер на арешт Сааді Каддафі

За останніми даними, Сааді Каддафі ховається в Нігері.

Сааді потрапив до списку найбільш розшукуваних злочинців за запитом Національної перехідної ради Лівії.

Представники нової влади в країні звинувачують сина полковника в “незаконному привласненні нерухомості та залякуванні за допомогою зброї” в ті часи, коли Сааді пробивався до Федерації футболу Лівії.

Голова Інтерполу Рональд Ноубл розповів, що Сааді Каддафі “командував одним з військових підрозділів, який був причетним до придушення виступів цивільних осіб”, і що, за рішенням Ради Безпеки ООН, він знаходиться серед осіб, чиї авуари були заморожені в березні цього року.

Міжнародна кримінальна поліція звернулася до країн-сусідів Лівії з проханням сприяти розшуку Сааді Каддафі. В даний час він знаходиться в Нігері. Раніше уряд цієї країни відмовилося видати сина колишнього лівійського лідера Національній перехідній раді.

16 вересня міністр юстиції Нігера Мару Амаду заявив, що при нинішній владі Лівії у Сааді Каддафі не буде “ні єдиного шансу на справедливий судовий процес”. Однак він запевнив, що “якщо ж Сааді або інша людина буде переслідуватися міжнародним трибуналом, що володіє широкою юрисдикцією щодо визнання тих чи інших злочинів, Нігер виконає взяті на себе зобов’язання”

Нещодавно також стало відомо, що розшукуваний син Каддафі зловживав наркотиками, витрачав тисячі доларів на повій і не шкодував грошей на приватні літаки та прикраси.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.