Новини України. 13 вересня. За 9 місяців до Євро-2012 футбольні чиновники знову поставили під сумнів готовність Харкова приймати гостей чемпіонату.

Харків ще не готовий приймати Євро 2012

Цього разу провиною всьому стала злітно-посадочна смуга і диспетчерська вишка в аеропорту.

Днями в інтернет потрапили копії листів, адресованих віце-прем’єр-міністру Борису Колеснікову. У першому операційний директор УЄФА Мартін Каллен та директор Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський висловлюють стурбованість ситуацією, яка склалася з установкою освітлювального обладнання на злітно-посадковій смузі та будівництвом авіаційно-диспетчерської вишки. Мовляв, підрядні організації вибилися з графіка і можуть затягти терміни здачі об’єктів.

У документі футбольні функціонери відзначають прогрес першої столиці в процесі підготовки до Євро-2012, проте сумніваються в готовності двох об’єктів.

«Ситуація, яка склалася з установкою світлового обладнання на злітній смузі, представляє загрозу, тому що терміни поставки не виконуються, – йдеться в документі. – Повністю оснащена і добре функціонуюча злітна смуга – це ключ до успішного проведення Євро-2012 в Харкові. Крім того, у чиновників УЄФА є претензії до термінів здачі в експлуатацію авіаційно-диспетчерської вишки (АДВ). Мовляв, за планом вишка повинна була бути готова у грудні 2011 року.

«Проте нещодавно стало відомо, що підрядник змінив робочий графік, – говориться в листі. – Згідно з останніми даними, закінчення будівельних робіт заплановано на січень 2012 року, в той час як вишка буде побудована в квітні 2012 року».

У другому листі на ім’я Колеснікова компанія – постачальник освітлення для ВПП запевняє, що «вогні» для злетки відмовилися купувати. Незважаючи на це, в аеропорту нас запевнили, що смугу відкриють вчасно. Освітлення на смузі пообіцяли змонтувати вже в жовтні.

Сам Борис Колесніков під час недавнього візиту до Харкова сказав: у аеропорту є вся необхідна світлосигнальна техніка, і вона буде встановлена ​​вчасно. «У світі не існує проблем з поставками, – сказав віце-прем’єр-міністр. – Якщо є гроші – будуть і поставки».

За матеріалами “Сегодня”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.