Новини політики. 6 вересня. Україна потрібна Путіну для створення імперії.

Україна для Росії є ключовою

Про це заявив голова партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

За його словами, сьогодні розгортається війна проти України.

“Поки це війна торгова, енергетична, інформаційна. Однак, я не виключаю й інші способи тиску з боку Росії“, – зазначив народний депутат.

Голова “Громадянської позиції” впевнений, оскільки 4 грудня в Росії пройдуть вибори в Думу, а в березні наступного року наш північний сусід обиратиме президента, Володимиру Путіну треба зараз показати, що він – збирач земель.

“Зібрати Молдову вже не вийде, Азербайджан та Білорусь також. З Киргизією і Таджикистаном імперію не побудуєш, тому Україна – для них є ключовою”, – вважає Гриценко.

Народний депутат упевнений, РФ заметушилася, бо для України абсолютно реальним стає узгодження та підписання угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

“Більше 60% громадян по всій країні підтримують європейський вимір, у парламенті більше 400 депутатів “за” рух до Європи. Янукович також не хоче йти до Митного союзу, оскільки там він ніхто так само, як і українські олігархи. Це в Україні вони олігархи і можуть на щось впливати, а там в кожному суб’єкті РФ таких на руб відро”, – зазначив Гриценко.

Гриценко підкреслив: “Зараз, коли збіглися інтереси і громадян, і влади, потрібно стати всім плечем до плеча і відстояти стратегічний європейський вибір України“.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.