Новини політики. 13 вересня. Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що опозиція в 2015 році повинна висунути єдиного кандидата в президенти.

Анатолій Гриценко хоче, щоб опозиція висунула одного кандидата

Про це він заявив під час «прямої лінії» в газеті ВВС, повідомляє прес-служба партії.

Гриценко підкреслив, що в Комітеті опору диктатурі (КОД) присутні 12 опозиційних політичних партій, які в нормальному режимі вирішують питання, приймають консенсусом рішення.

«Я виступаю за те, щоб максимально об’єднати наші зусилля. У 2015 році, якщо президентські вибори не відбудуться раніше, повинен бути один кандидат, який реально міг би перемогти. А так, як працює Янукович, то він стовідсотково переможе», – пояснив депутат.

При цьому він додав, що питання щодо конкретного прізвища нині не стоїть: «Стукаю по дереву, але ми не знаємо, хто на той момент буде на волі, а хто – за гратами».

У той же час Гриценко назвав ключові вимоги для єдиного кандидата від опозиції – це повина бути професійна, моральна, відповідальна людина. А з технологічної точки зору – людина, яка на той момент матиме найбільший рівень підтримки і можливість його збільшити.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.