22 вересня. Греція обіцяла напередодні скоротити ще 10 тисяч держслужбовців і “піти на все”, щоб уникнути виключення із зони євро, але міжнародні кредитори заявили, що нових обіцянок може виявитися недостатньо, щоб заручитися підтримкою кредиторів.

Греція обіцяє зробити все можливе, щоб втриматися в єврозоні

Греки повинні серйозно поставитися до виплати податків і їх уряд повинен виконати свою обіцянку продати державні активи і зробити економіку відкритою, попередили кредитори.

Через три тижні державні кошти можуть закінчитися, і уряд Георгіоса Папандреу оголосив про новий раунд заходів по економії, пише The Times.

Виступаючи перед парламентом, міністр фінансів Евангелос Венізелос заявив: “Ми підемо на все, ми не поставимо під загрозу долю країни та її місце в зоні євро”.

Крім збільшення до 30 тисяч числа скорочуваних державних службовців, які будуть переведені в цьому році на часткову оплату, уряд обіцяв також скоротити пенсії, особливо для тих, хто молодший 55 років.

В обмін на нові обіцянки Афіни можуть отримати тимчасове полегшення на 8 млрд євро від “трійки” кредиторів, що складається з Міжнародного валютного фонду, Євросоюзу і Європейського центрального банку, відзначаю видання.

За матеріалами The Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.