Новини України. 2 вересня. Відео. Збірна України програла в Харкові товариський матч збірній Уругваю з рахунком 2:3.

Збірна боролась, але програла

Українці відкрили рахунок в матчі на 18 секунді. Відзначився Ярмоленко. Команди демонстрували напружену гру. На 43-ій хвилині збірну України образив Гонсалес, зрівнявши рахунок. Проте наші футболісти “домовилися” піти на перерву переможцями, тому вже через хвилину Коноплянка вдало замкнув простріл і відправив м’яч під перекладину уругвайців – 2:1.

На жаль для українців, по полю за Уругвай бігав Лугано, який на початку другого тайму забив другий м’яч у ворота нашої збірної.

Футболісти української збірної намагалися ще раз довести, що вони кращі, створюючи регулярно небезпечні моменти біля воріт суперника. Проте наприкінці матчу, на 87-ій хвилині, Ернандес забив третій гол у наші ворота – 2:3.

Гра збірної була непоганою, українці ще так швидко не забивали перший гол, не проста команда Уругвай – чемпіон Латинської Америки минулого літа.

Україна — Уругвай — 2:3 (2:1)

Голи: Ярмоленко (1), Коноплянка (44) — Гонсалес (43), Лугано (60), Ернандес (87)