Новини технологій. 16 вересня. Корпорація Google придбала у International Business Machines (IBM) 1 тис 23 патенти для захисту операційної системи Android від судових позовів про порушення інтелектуальної власності.

Google захищається від конкурентів патентами

У Google угоду підтвердили, але відмовилися розкривати її фінансові та будь-які інші умови. Угоду підписали 17 серпня.

Google почала активно вибудовувати патентну стратегію щодо захисту Android починаючи з літа цього року, купивши 1030 патентів в IBM в липні. Інтернет-гігант скоро також стане володарем більше 17 тисяч патентів, коли 12,5-мільярдна угода купівлі Motorola Mobility отримає схвалення регуляторів.

Коли в липні Google не вдалося викупити шеститисячний патентний портфель Nortel Networks (у підсумку вони дісталися консорціуму на чолі з Microsoft, Apple, Sony, Research In Motion (Blackberry) і Ericsson), вона звинуватила лідерів IT-секторe в прагненні “задушити” ОС Android судами та ліцензійними відрахуваннями. У відповідь на це представники Microsoft заявили, що пошуковик займається щодо конкурентів тим же самим.

Провідні виробники Android-пристроїв – HTC, Samsung і Motorola – регулярно стають мішенню у судових процесах з Apple, і Microsoft. Тиждень тому для допомоги HTC у судовому позові з каліфорнійською компанією Google надала тайваньському виробнику дев’ять патентів.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.