Новини технологій. 20 вересня. Компанія Google сьогодні запустила сервіс Google Wallet, який дозволяє власникам смартфонів з чіпом NFC розраховуватися за покупки без готівки.

Google Wallet працює вже в США

Оплатити товар смартфоном можна в торгових точках, обладнаних платіжними терміналами MasterCard PayPass. Щоб здійснити оплату, користувач повинен приставити смартфон, на якому встановлено програму Google Wallet, до терміналу на відстань у кілька сантиметрів і ввести PIN-код.

Гроші за купівлю списуються з кредитної карти користувача. Зараз Google Wallet підтримує два типи карт – карти MasterCard, випущені банком Citi, і віртуальні картки Google Prepaid Card, баланс яких можна поповнювати з будь-якої кредитної карти. В майбутньому до Google Wallet підключать карти Visa, Discover і American Express.

Поки така функція працює тільки на території США. Відповідні термінали встановили в ресторанах, магазинах, таксі.

Єдиним смартфоном, що підтримує роботу з Google Wallet, є Nexus S 4G. Апарат повинен бути підключений до мережі стільникового оператора Sprint. Надалі додаток Google Wallet буде випущено і для інших смартфонів з чіпом NFC. Такий чіп має, наприклад, Nokia N9.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.