Новини спорту. 16 вересня. Пілотові команди Mercedes GP Ніко Росберг відмовили в індійській візі.

Колезі Шумахера Ніко Росбергу не дають візи

Це ставить під загрозу участь німецького гонщика в жовтневому Гран-прі Індії. Візи також не дали половині гоночного колективу команди HRT.

Труднощі з отриманням дозволу на в’їзд до країни виникли навіть у працівників Міжнародної автомобільної федерації (FIA). Керівник відділу FIA з комунікацій Маттео Бончані досі чекає свою візу.

“Якщо уряд буде займатися кожною заявою по три місяці, 90% людей з Формули-1 просто не зможуть потрапити на Гран-прі. Мене це теж стосується”, – заявив Бончані.

У Формулі-1 останнім випадком відмови у в’їзді в країну став інцидент 2007 року, коли іранського гоночного інженера команди BMW Sauber не пустили в США, пише motor.

Крім візового питання, побоювання учасників Формули-1 викликають високі податкові ставки на ввезення обладнання в Індію. Згідно з місцевими законами, команди зобов’язані виплатити 2% мита за тимчасовий імпорт техніки в країну. Індійська влада має право звільнити учасників спортивних заходів від податку, визнавши гонку Формули-1 подією державного значення.

Промоутер індійської гонки компанія Jaypee Sports International Limited (JSIL) прийняла рішення взяти на себе виплату мита (близько 17 мільйонів доларів).

Гран-прі Індії заплановане на 30 жовтня 2011 року.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.