Новини України. 2 вересня. Радник глави держави Ганна Герман називає брехнею інформацію, що книга президента України Віктор Янукович «Opportunity Ukraine» є плагіатом.

Ганна Герман
Герман смішно, шо книгу Януковича називають плагіатом

“Твердження про те, що президент платив за свою книгу видавництву« Mandelbaum verlag »- це абсолютна неправда. Це комерційний проект кількох видавництв … в основу книги лягли, з того що я читала, а я знаю президентські тексти, бо я працюю з Президентом дуже давно, його статті, його роздуми, його виступи в різні роки, які він робив і які опубліковані в його попередніх книгах. Можливо, хтось з політиків колись і використовував якісь думки з книг Януковича. Це просто смішно звинувачувати президента, що він використовує якісь тексти Стецьківа або Волги “, – сказала Герман.

Вона зазначила, що інформація про плагіат книги Януковича є спробою очорнити дії президента. На думку радника глави держави, видання, яке розповсюдило цю інформацію, “все, що не робить Президент, все поливає брудом”.

Також Герман повідомила, що в Москві буде видано російський варіант книги «Opportunity Ukraine», оскільки спочатку вона була написана російською мовою. Вона також зазначила, що книга отримала схвальні відгуки експертів.

“Я можу тільки привітати президента з цією книгою”, – підкреслила Герман.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.