Новини технологій. 24 вересня. На російський ринок вийшов мультимедійний графічний планшет Genius EasyPen M406.

Genius EasyPen M406

Як відзначає виробник, на відміну від більшості інших пристроїв цього класу, бездротове перо EasyPen M406 працює без автономної подачі електроенергії – простіше кажучи, в ньому немає акумулятора.

Малювати і користуватися мультимедійними функціями стає в якомусь роді зручніше: творчий процес художника або дизайнера не перерветься через батарейки, що сіли у невідповідний момент. Легке ергономічне перо оснащене двома кнопками і управляється як звичайна ручка.

Genius EasyPen M406

Додаткові органи керування розташовані на самому планшеті: за допомогою «кільця» регулятора можна прокручувати зображення, змінювати його масштаб, міняти пензлі в графічному редакторі і навіть керувати гучністю відтворення звуків. Чотири додаткові «гарячі клавіші» налаштовані на функції відміни, гумки і переміщення до попередньої або наступної сторінки.

Робоча площа планшета розміром 10 x 15 сантиметрів за замовчуванням розрахована на використання з комп’ютерами, оснащеними стандартними дисплеями із співвідношенням екрану 4:3, проте власники широкоекранних моніторів зможуть перейти в режим Widescreen.

У комплект поставки EasyPen M406 входить, крім самого планшета і бездротового пера, два додаткових наконечника і пінцет для їх заміни, а також компакт-диск з драйверами і програмним забезпеченням, що розширює функціональність пристрою.

Характеристики Genius EasyPen M406:

Розмір робочої площі: 10 x 15 см;
Роздільна здатність 2560 lpi;
Частота опитування 125 rps;
1024 ступеня чутливості;
Підтримка ОС: Windows 7/Vista/XP.

За матеріалами Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.