Новини світу. 7 вересня. Рада директорів одного з найбільших пошукових порталів Yahoo звільнила свого генерального директора, 63-річну Керол Бартц.

Рада директорів звільнила Керол Бартц

Про це йдеться в повідомленні компанії, що базується в місті Саннівейл в Каліфорнії.

“Рада директорів призначила Тімоті Морзе виконуючим обов’язки генерального директора компанії, замінивши на цій посаді Керол Бартц“, – підкреслюється в повідомленні.

Раніше в американських ЗМІ відзначалося, що 63-річну Керол Бартц звільнили по телефону.

“З великим сумом говорю вам, що мене щойно по телефону звільнив голова ради директорів. Мені було приємно працювати з вами, всього найкращого”, – таке повідомлення вона відправила своїм колишнім співробітникам.

Керол Бартц прийшла на посаду генерального директора компанії на початку 2009 року, після того, як цю посаду залишив співзасновник другого за величиною в світі пошукача Джері Янг. До цього вона протягом 14 років очолювала компанію зі створення комп’ютерних програм Autodesk.

Одним з перших жорстких кроків Керол Бартц стало заморожування зарплати. Крім того, вона запам’яталася зміною організаційної структури, забороною на витік інформації в пресу і скороченням близько 5% робочих місць. Однією з її жорстких заходів щодо подолання фінансової кризи в організації стало скасування святкових вечірок і вимушених відпусток. При ній компанія придбала найбільший на планеті арабомовний інтернет-портал Maktoob.

Варто зазначити, що багато аналітиків пов’язували зростання акцій інтернет-компанії на початку минулого року саме з приходом нового керівництва в особі Керол Бартц. Протягом свого правління вона реалізувала динамічну антикризову програму, розпродавши нестержневі активи і підписавши угоду про співпрацю з Microsoft на ринках інтернет-пошуку і реклами.

Newsmarket, Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.