Новини України. 11 вересня. Загострення газових переговорів Москви і Києва підправить рейтинг влади, як в Україні, так і в Росії.

Газові переговори можуть допомогти українській владі

Таку думку висловив заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.

Як повідомляє прес-служба агентства, за його словами, нинішній виток газового конфлікту з Росією має, перш за все, політичну першопричину.

Проте найпарадоксальніше, що ускладнення комунікації між Києвом і Москвою може досить ефективно підправити імідж на внутрішній арені – як Кремлю, так і Банковій. І якщо у випадку Росії ми маємо справу з внутрішньою конкуренцією двох основних кандидатів на пост Президента, то в Україні справи йдуть набагато простіше.

Ми можемо зіткнутися з повторенням так званого “Тузлинського феномена”, коли і влада і опозиція тимчасово консолідували свої зусилля, особливо в контексті суспільної комунікації, навколо вирішення однієї стратегічної задачі”, – зазначив він.

На думку Голобуцького принципова позиція української влади у цьому контексті може також сприяти і зміцненню її іміджу на міжнародній арені. “Можна також з великою мірою вірогідності стверджувати, що Янукович отримає підтримку і з боку західної політичної еліти, яка може навіть на якийсь час зняти з порядку денного гостроту і актуальність суду над Тимошенко“, – сказав він.

За матеріалами ЛІГА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.