Новини економіки. 21 вересня. Візит Віктора Януковича до Москви, що відбудеться у суботу, обернеться сенсацією: Україна і Росія домовляться про перегляд газового контракту.

Можливо, цього разу сторони досягнуть вигідного рішення

Про це заявив заступник голови фракції ПР у Верховній Раді Михайло Чечетов.

«Я вас прошу, щоб ви не нервували і були повністю впевнені, що президент зможе домовитися з російською стороною. На цей раз та газова міна, яку заклала під Україною Тимошенко, буде знищена, іншими словами, ліквідована, вилучена. Газова проблема буде знята раз і назавжди», – сказав він.

«Це буде цілий комплекс домовленостей, починаючи з енергетики, закінчуючи економікою. І не потрібно вигадувати, що хтось комусь віддасть трубу, подарує, відпиляє або ще щось з нею зробить. Є цивілізовані методи, механізми взаємодії в енергетичній сфері. Тому немає сумнівів, що на цей раз компроміс буде знайдений. Але до приїзду Віктора Федоровича до Москви рано відкривати карти, щоб не нашкодити ходу переговорів. Але ціна точно буде знижена, адже це в інтересах обох країн», – запевнив Чечетов.

Однак представники опозиції налаштовані не так оптимістично.

«Я впевнений, що немає підстав для оптимізму. Росія перебуває в передвиборній гонці, тому тільки повна капітуляція українського президента – основа для перегляду газового контракту. Але Янукович дозволяє собі такі заяви, які злять і не влаштовують Росію. Тому всі заяви – це хизування без підстав.

Плюс оточення Януковича, його мільярдери, в першу чергу газові, не дадуть Януковичу здати ГТС. Це їм не вигідно. А саме це цікавить Москву. Тому ціна на газ не буде знижена в ході майбутнього візиту Януковича до Москви», – сказав депутат від БЮТ Олександр Гудима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.