Новини політики. 13 вересня. Ганна Герман радить бути доброзичливою з російськомовними чиновниками.

Чиновники посилено вчать українську

Радник Президента Віктора Януковича Ганна Герман радить доброзичливо ставитися до російськомовних українських чиновників.

Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції в Києві, відповідаючи на питання про виконання чиновниками доручення Януковича вивчити українську мову.

“Ми повинні вище цього стояти. Будемо до людей доброзичливі і виходити не з того, якою мовою вони це сказали, а що вони зробили. Якщо вони роблять шкоду українською мовою, то це не менший гріх, ніж вони робили б шкоди російською мовою. Я б тут не загострювала”, – сказала Герман.

Радник Президента переконана, що незнання української мови не повинно каратися.

“Є люди, яким важко це дається. І не тільки українська, їм і інші мови важко даються. Потрібно зробити знижку на це. Мені здається, якщо ти робиш щось добре для України, то не має значення, якою мовою ти це робиш. І такий наш підхід. Доброзичливий. Але не будемо агресивними, тому що агресивність – це радянська риса”, – сказала вона.

При цьому Герман підкреслила, що всі засідання та наради в Кабінеті міністрів проходять українською мовою. Герман похвалила віце-прем’єра Андрія Клюєва за прекрасну українську мову та сказала, що непогано говорить по-українськи віце-прем’єр Борис Колесников.

Нагадаємо, що прем’єр Микола Азаров і міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вивчають українську мову. Проте навчання прем’єра є не дуже вдалим. Час від часу Азаров веселить всіх своїми ляпами.

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.