Новини світу. 30 вересня. Влада Великобританії запускає освітню психологічну програму, в рамках якої підліткам покажуть необроблені фотографії поп-зірок.

Брітні Спірс без фотошопу

Знайомство з рекламними і журнальними фотографіями знаменитостей до їх обробки графічними редакторами, на думку психологів, має допомогти підліткам зміцнити самооцінку і зменшити переживання з приводу недосконалості власного тіла.

Зокрема, підлітки побачать необроблені фотографії Брітні Спірс, на яких можна розгледіти всі фізичні недоліки співачки, приховувані в офіційних фотосесіях.

“Медіа та реклама нав’язують підліткам нереальні стандарти, створені штучно. Є результати досліджень, які говорять про те, що це негативно впливає на самооцінку неповнолітніх”, – констатувала міністр з питань рівноправності Лінн Фезерстоун.

За словами Фезерстоун, найбільш проблемним в цьому сенсі вважається вік 10-11 років.

Запуск програми супроводжують також виступи різних батьківських об’єднань, які закликають дизайнерів та рекламників зменшити психологічний тиск на дітей.

Під факторами, що тиснуть, насамперед, розуміються відеоролики і фотографії, які роблять акцент на сексуальності медійних персонажів.

За матеріалами Сегодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.