Новини культури. 17 вересня. 18-й Міжнародний Форум видавців став справжнім святом не лише для Львова і України, але й для Європи.

Львівський Форум видавців

Про це заявив сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк під час зустрічі із учасниками та гостями форуму, передає кореспондент УНН.

Серед запрошених гостей були знані українські письменники: Роман Іваничук, Іван Малкович, Юрій Щербак, Михайло Слабошпицький, Михайло Ватуляк, Марія Чумарна, брати Капранови, Юрій Винничук, Марія Матіос, Михайло Зубрицький, Ігор Мельник, Андрій Содомора, Мар’яна Савка, Світна Короненко, Лев Рубінштейн, Ева Гата, а також Президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль, відомий львівський фотограф Василь Пилип’юк та переможниця цьогорічного Форуму Віта Сусак.

“Вчора під час відвідин Харківської землі основною темою був не стільки Слобожанський ярмарок, як Львівський Форум видавців. А коли повідомили ім’я переможниці Форуму, це було великою радістю, адже авторка книги “Українські мистці Парижа. 1900-1939 рр.” Віта Сусак родом зі Львова, а проживає у Києві. Тому це було справжнє свято єднання всієї України“, – зазначив Цимбалюк.

Він побажав усім присутнім, аби в такому ж складі зібратися тут наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.