Новини авто. 9 вересня. Британський експерт і коментатор Джеймс Аллен повідомив, що в Монці Ferrari представила новий гоночний симулятор.

Симулятор Ferrari можна придбати за 300 тисяч євро

Його можна придбати в особисте користування, заплативши 300 тисяч євро.

Джеймс Аллен: “Симулятор в цілому такий самий, як і той, що я випробував в Спа: в Бельгію Shell привезла подібну систему, придбану у партнера Ferrari, компанії All in Sport, якою керує Антон Стіпіновіч. Він гуру в галузі електроніки, свого часу працював в Скудерії і Red Bull Racing”.

Симулятор дуже хороший, з разючою за якістю графікою, і на ньому можна отримати реальне уявлення про роботу шин і дію притискної сили. Точно таку ж систему Shell буде возити по всьому світу, демонструючи її уболівальникам і VIP-гостям, оскільки саме на такому симуляторі займаються слухачі Гоночної академії Ferrari“, – заявив експерт.

За його словами, це не повнопрофільний симулятор, на якому перевіряється ефективність аеродинамічних розробок, а тренувальний снаряд. Але на ньому встановлений стандартний електронний блок управління, як на машинах Формули-1, він комплектується справжнім монококом Ferrari, кермом і педалями.

Все це монтується на рухомій основі, яка обладнана компактними електроприводами, які створюють ефект руху і відчуття перевантажень, хоча і не повною мірою. Зате на цьому симуляторі менше втомлюєшся, ніж на справжньому авто, тому на ньому можна “кататися” хоч цілий день, не ризикуючи надто навантажити м’язи шиї.

Правда, є один нюанс: щоб придбати таку штуку, треба вже бути власником автомобіля Ferrari. Але список бажаючих отримати симулятор зростає, і в ньому, наприклад, вже значаться імена таких зірок, як американський модельєр Ральф Лорен і британський співак Джей Кей, соліст групи Jamiroquai, пише експерт у своєму блозі.

За матеріалами f1news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.