Новини технологій. 23 вересня. Вчора на конференції f8 соціальна мережа Facebook анонсувала кардинальну зміну інтерфейсу та структури профілів користувачів.

Facebook змінює профілі користувачів

Новинка називається Timeline і буде доступна для всіх за кілька тижнів. На відміну від сучасних профілів, де представлена статична інформація про людину та останні оновлення статусів на її стіні, таймлайн дозволяє дізнатися про користувача більше, оскільки групує всі його події хронологічно.

Відтепер користувачі Facebook зможуть переглядати контент, який створює людина, за різними роками – від її народження і до сьогодні. За словами Марка Цукерберга, це дасть змогу більше зрозуміти користувача і побачити найголовніші події, що трапилися в його житті.

Контент у таймлайні буде згруповано за різними типами – це можуть бути як фото, так і оновлення статусу, участь в подіях, використання додатків тощо. Окрім того, було змінено формат, яким відображається активність користувача: раніше ви могли лайкати улюблені книги чи фільми, проте тепер Facebook розуміє такі події краще, і показуватиме їх буквально. Наприклад, “Сергій подивився Бетмена” або “Тетяна прочитала Код да Вінчі” і т.д.

Цукерберг разом з керівником Spotify також анонсував появу довгоочікуваного музичного сервісу на Facebook. Разом з real-time стрічкою подій на сайті ви зможете дізнаватися, яку музику слухають ваші друзі прямо зараз та приєднуватись до них.

Джерело Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.