Новини України. 2 вересня. У Печерському районному суді Києва закінчився допит експерта Київського НДІ судових експертиз Галини Ільчук.

Суддя кілька разів знімав питання про кваліфікацію експерта

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, в ході допиту Ільчук повідомила, що навіть сьогодні не може точно сказати, чи були нанесені збитки НАК Нафтогаз Україна від підписання газових контрактів.

Крім того, відповідаючи на запитання адвоката Миколи Сірого, чи були використані при написанні експертизи первинні бухгалтерські документи Нафтогазу, Ільчук сказала, що вони не були потрібні. За словами експерта, була використана аналітична довідка, надана НАК. Сірий підкреслив, що при проведенні такого роду експертиз використання первинних фінансових документів обов’язково.

Пояснюючи на прохання адвокатів, з якої методології проводилася експертиза, Ільчук сказала, що вона зіставляла цифри в аналітичній довідці Нафтогазу з цифрами в рішенні Стокгольмського арбітражу.

Захист намагався кілька разів задати питання про кваліфікацію експерта, проте прокуратура і суддя кілька разів їх знімали.

Загалом суд, на прохання прокурорів знімав більшість питань захисту, зокрема, про компетентність експерта.

Після цього в суді мав відбутися допит ще одного експерта – Юрія Маслака, але він не прибув до суду у зв’язку зі станом здоров’я (знаходиться на стаціонарному лікуванні).

Суд перейшов до розгляду клопотань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.