Новини України. 9 вересня. Колишній Генконсул Республіки Польща у Львові Ґжеґож Опалінські пішов з посади, оскільки його життя було під загрозою.

Ґжеґож Опалінські пішов з посади, оскільки його життя було під загрозою

Про це сказав керівник департаменту МЗС Польщі у справах населення Польщі за кордоном Мачєй Шиманскі.

Свою думку чиновник МЗС висловив на засіданні комісії сейму Польщі у справах зв’язків з поляками за кордоном. Зустріч відбулася 18 серпня 2011 року про що свідчить стенограма розміщена на сайті сейму.

“Якщо йдеться про те, для чого ця зміна і чому саме зараз, то є одна найпростіша причина. Ми працюємо в ротаційній системі і за якись період – добре це, чи не добре – маємо змінюватися”, – сказав Мачєй Шиманскі.

“Є й інша причини. Ця причина дуже поважна і основна, – продовжує дипломат, – Вся команда практично залишається. Зміни відбудуться лише на посаді генконсула. Пан генконсул Опалінський, працю якого ми цінували і цінуємо, в цей момент є керівником відділу в Белграді. Про виїзд – це було також і його рішення. Я не знаю, чи це добре місце, щоб про це говорити, бо буде стенограма із засідання. Його безпека у Львові була під загрозою. Його сім’я змушена була евакуюватися в країну. Він довше не міг лишатися у Львові”.

Сьогодні Генеральним консулом Польщі у Львові є Ярослав Дрозд.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.