Новини світу. 9 вересня. Деякі пасажири літака Як-42, в якому загинули хокеїсти “Локомотива”, змогли б врятуватися, якби уламки лайнера після аварії не впали у воду.

Пасажири Як-42 не змогли вибратися з води самостійно

Судові медики назвали попередні дані про причини смерті пасажирів і членів екіпажу літака, що розбився під Ярославлем Як-42 з командою “Локомотив” на борту.

На думку експертів, не всі пасажири загинули від травм, отриманих в момент катастрофи. Як мінімум двоє з них мали всі шанси вижити – вони загинули, не зумівши вибратися з води і захлинулися, передає Life News.

“Двоє пасажирів цього борту загинули не від вибуху або вогню, а просто потонули в річці. Травми, отримані ними при падінні літака, заважали боротися за своє життя”, – коментує представник бюро судово-медичної експертизи, де проводився розтин.

Переломи ніг і рук, пошкодження хребта знерухомили людей.

“Літак фізично не міг встигнути набрати хоча б половину від своєї крейсерської швидкості. При такій швидкості і кутові падіння у людей все-таки був шанс на життя”, – коментує представник авіаційної комісії.

Один із двох, що вижили – хокеїст Олександр Галімов так і зумів врятуватися, – викинутий у воду під час вибуху лайнера, він зумів знайти в собі сили піднятися і дістатися до берега. Далася взнаки виняткова фізична підготовка хокеїста.

“На даний момент ми встановили, що велика частина людей загинула від множинних травм. Ми повинні завершити впізнання і встановити причину смерті вже сьогодні. Родичі повинні забрати тіла для того, щоб провести поховання”, – відзначають в бюро.

Як-42 розбився в середу відразу після злету з аеропорту Ярославля. На його борту перебувала хокейна команда “Локомотив”, яка летіла до Білорусі для участі в матчі з клубом “Динамо” (Мінськ). З 45 осіб, які знаходилися на борту, вижили тільки двоє – хокеїст Олександр Галімов і бортінженер Олександр Сизов. Галімов у вкрай важкому стані, у нього опіки 90% тіла. Лікарі ввели його у штучну кому, щоб полегшили процес лікування.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.