Новини України. 7 вересня. Олегу Дубині та Ігорю Діденку погрожували, а Юлія Тимошенко хотіла їх “вивести з-під репресивного політичного удару”.

Юлія Тимошенко
Тимошенко допомогла чиновникам уникнути репресій

Про це екс-прем’єр сказала під час надання показів у Печерському суді.

“Таких як Дубина, Діденко, Триколіч та інших завжди намагалася їх якимось чином відмежувати, тому що Дубині погрожували, причому неодноразово, арештом, якщо він не дасть відповідні покази. Діденку погрожували, що якщо він не дасть відповідні покази, не звільнити його з ув’язнення. Сьогодні всі про це знають, сьогодні всі політики, всі депутати про це знають”, – заявила Юлія Тимошенко.

Вона також висловила сумнів, що під час врегулювання газової кризи хтось міг змусити керівників НАК “Нафтогазу” вчиняти незаконні дії.

“Керівник “Нафтогазу” мав нічим і ніким необмежену можливість, в тому числі публічно, не погодитися з тих чи інших положень. Мав можливість продовжувати переговори з РАТ “Газпром”. І, нарешті, мав можливість подати у відставку у разі незгоди з чиїмись діями, або неможливістю незалежно виконувати свої професійні обов’язкиц, – цитує екс-прем’єр-міністра прес-служба БЮТ.

За її словами, “керівники НАК “Нафтогазу” як при підготовці, так і при підписанні зовнішньоекономічних контрактів не перебували у стані повної, безальтернативної волі прем’єр-міністра Тимошенко“.

“Вони вели консультації з Президентом України, з міністром палива та енергетики, з керівником “Газпрому”. В кінці-кінців, на спільних зустрічах керівництва уряду з керівництвом РФ кожен з цих суб’єктів, згідно законодавства України, мав вільний вибір своєї поведінки, мав можливість відстоювати свою професійну позицію, зокрема, і позицію щодо покращення контрактних умов для України”, – сказала Юлія Тимошенко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.