Новини України. 24 вересня. У Донецьку придумали, як боротися з бездомними собаками, не завдаючи шкоди тваринам.

Донецькі "безпритульники" тепер не мерзнутимуть

Вчора на сесії донецької міськради депутати прийняли нову програму з вилову і стерилізації собак.

«Нічого подібного в нашій країні ще не було, ця програма реалізована в Україні вперше. По-перше, ми збільшуємо місце, де можна утримувати тварин. Ми застосовуємо гуманні методи вилову. Ми намагаємося їх не вбивати, а лікувати, стерилізувати, чипувати (це засіб ідентифікації, коли під шкіру тварини мікрочіп вводять з біологічно сумісного матеріалу. – Авт.).

І після цього ми будемо шукати нових хазяїв для собак, які будуть їх любити і цілувати», – розповів «Сьогодні» Костянтин Савінов, начальник управління благоустрою та комунального обслуговування донецької міськради.

За новий метод боротьби з безпритульними собаками депутати мерії схвалили і проголосували практично одноголосно: підтримали ноу-хау 63 депутати з 66 присутніх.

Будівництво нового розплідника профінансує благодійний фонд «Розвиток України». Притулок для трьох тисяч тварин буде готовий вже до кінця року. «Вже визначено місце дислокації нового притулку: це колишня військова частина в Ленінському районі. А в існуючому благодійному притулку «ПІФ» зараз проводиться ремонтні роботи, там теж збільшується кількість місць: з 500 до 1000. КП «Тварини в місті» також зможе прийняти більшу кількість особин – до 700-800», – поділився Костянтин Савінов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.