Новини України. 20 вересня. В СІЗО, де перебуває екс-міністр Луценко, зібрався консиліум лікарів. Вночі Юрій Луценко пережив три напади страшенного болю.

Ірина Луценко: чоловікові дуже погано

Про це заявила дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко.

За її словами, у порівнянні із учорашнім днем стан Юрія Луценка значно погіршився.

“Він жаліється на постійні болі в області черевної порожнини, на нудоту. Йому дуже важко ходити, Юра тягне за собою ногу”, – цитує Ірину Луценко прес-служба “Народної самооборони”.

“Вночі чоловік ледве пережив три напади страшенного болю, його рятували звичайними знеболювальними. І не дивлячись на це, о 8-й ранку чоловіка повезли на чергове обстеження до діагностичного центру”, – додала дружина.

За даними джерел із СІЗО, після обіду в слідчому ізоляторі зібрався консиліум лікарів МОЗу, які визначають подальшу долю Юрія Луценка. А саме – який діагноз має бути зазначений у медичному висновку після обстежень, проведених у Київському міському діагностичному центрі 15-20 вересня. Проте не вдалося дізнатися, хто входить до складу тих лікарів, які наразі перебували в СІЗО, чи є серед них професор, головний лікар-гастроентеролог МОЗ С. Ткач та доцент, головний дієтолог МОЗ О. Швець, які попередньо оглядали та ставили діагноз Луценку.

Юрій Луценко звернувся до членів комісії з проханням оглянути його іще раз після консиліуму. Чи зважать лікарі на його прохання і нададуть йому допомогу – поки невідомо. Вони поспішають, бо на суд мають надати документи та остаточний діагноз”, – резюмувала Ірина Луценко.

Нагадаємо, що завтра о 9.15 – наступне засідання Печерського районного суду, що розглядає справу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Раніше депутат Бундестагу звернулася до ЄС з проханням надати Луценкові медичну допомогу.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.