Новини України. 30 вересня. Директор компанії “ПростоПрінт” Денис Олейніков закликав громадськість допомогти йому у відродженні своєї фірми.

Денис Олейніков просить допомогти з відновленням його компанії

Про це Олейніков написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

За його словами, між можливостями повернутися тихенько в Україну і не розбурхувати народ громадськими акціями або ж і далі “бити в дзвони”, він вибрав другу.

“Моя головна задача, маленька битва, в якій я зобов’язаний перемогти – відродження ProstoPrint.com. Це буде непросто, оскільки ми починаємо все з нуля, ми втратили сотні тисяч доларів в обладнанні, засобах на рахунку, інших активах”, – пояснив Олейніков.

За словами активіста, зараз він пише програму дій і стратегію “опору в хмарі”.

“Якщо це буде комусь цікаво і потрібно – можливо, з них виросте громадський рух чи навіть політична сила”, – додав Олейніков.

“Я прошу допомоги у всіх тих, кому для роботи і творчості потрібна свобода, яку прямо зараз у нас забирають вже не по краплині, а по літру, бідону, цистерні в хвилину”, – заявив підприємець.

Він уточнив, що більша частина коштів буде направлена ​​на відновлення “ПростоПрінта” – з тим, щоб “через два-три місяці проект повернувся до прибуткової роботи, люди отримували зарплату, футболки друкувалися і радували оточуючих”.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.