Новини культури. 17 вересня. Дев’яносторічний Мікі Руні звернувся в лос-анджелеський суд з позовом проти свого пасинка Крістофера Ебера, звинувачуючи його в експлуатації, здирництві , зловживанні довірою і шахрайстві.

Мікі Руні ображав власний син

Мікі Руні – зірка Голлівуду 1930-х років, оскарівський лауреат, партнер Джуді Гарланд і чоловік Ави Гарднер.

Кріс тримав Мікі в бідності, лякаючи його виселенням, і мав необмежений доступ до його доходів, з яких виплачував сам собі щедру зарплату і взагалі витрачав гроші так, ніби вони його власні”, – цитує The Daily Telegraph фрагмент позову.

Крістофер Ебер – син останньої, восьмої дружини Руні, Джен Чемберлін, з якою актор прожив близько 30 років. В останні роки, стверджує Руні, Ебер вводив його в оману, стверджуючи, що на рахунках немає ні копійки, змушував старого продовжувати зніматися, щоб не позбутися будинку та медичної страховки, а сам отримував з його гонорарів по12 тисяч доларів на місяць і додатково купив собі два “Мерседеси” і один “Порше”. Сам Руні тим часом живе в будинку, купленому в кредит, і заборгував банку за п’ять місяців.

У березні актор звернувся в сенатську комісію, що розслідувала випадки поганого поводження з літніми людьми, повідомивши, що його життя “абсолютно нестерпне”. Він пояснив, що пасинок не давав йому ліків і конфіскував його паспорт, і в підсумку домігся судової постанови, що тимчасово обмежує Еберу доступ до його рахунків і до нього самого.

Сам Ебер пояснює, що мова йде про підступи адвокатів та опікунів, найнятих старим актором.

Мікі Руні почав свою голлівудську кар’єру в 1927 році. Найбільшим успіхом він користувався в довоєнну епоху. Після Другої світової його слава пішла на спад, а спроби створити власну студію привела до банкрутства. У результаті Руні довелося продовжувати зніматися, щоб заробити собі на життя: серед найпомітніших його повоєнних ролей – незадоволений сусід в “Сніданку у Тіффані” (1961) і клоун в “Бейб: Порося в місті” (1998), він також знімався в “Цьому шаленому, шаленому світі” (1963) і “Ночі в музеї” (2006). В останні роки Руні брав участь у ряді малобюджетних проектів, знімався в “Маппет-шоу”.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.