Новини світу. 23 вересня. Делегації США та ЄС покинули зал засідань Генеральної асамблеї ООН під час виступу президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада в четвер, 22 вересня.

США і ЄС відмовилися слухати Ахмадінежада

Американський дипломат дослухав виступ іранського лідера лише до середини, а слідом за ним із залу вийшли представники 27 країн Євросоюзу.

У своєму виступі Ахмадінеджад поклав провину за світову фінансову кризу і міжнародні військові конфлікти на США і їх союзників, при цьому не уточнивши, які саме країни він має на увазі.

Президент Ірану також закликав найбільші держави світу виплатити окупованим ними країнам репарації за “поневолення” їх населення.

“Вони офіційно підтримують расову дискримінацію. Вони послаблюють країни шляхом військової інтервенції і руйнують їх інфраструктуру, щоб скористатися їх ресурсами і зробити населення більш залежними”, – охарактеризував Ахмадінеджад дії критикованих ним країн.

У той же час Махмуд Ахмадінеджад висловив думку, що створення ООН є одним з найбільших досягнень людства, і висловив надію, що організація буде працювати не тільки в інтересах найбільших держав.

Представник американської місії при ООН висловив жаль, що Ахмадінеджад знову втратив шанс висловити сподівання і добру волю свого народу, а замість цього знову почав говорити про “бридкі теорії змови” і дозволив собі антисемітські висловлювання.

Нагадаємо, що минулого року американська делегація також відмовилася слухати виступ Ахмадінеджада, в якому той, зокрема, натякнув на зв’язок влади США з терактами 11 вересня 2001 року.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.