Новини медицини. 12 вересня. Відомо, що для уникнення інфекцій, людям необхідно пам’ятати про гігієну, вичищати поверхні з якими контактують харчі тощо.

З легкими формами сальмонельозу також потрібно звертатися до лікарів

Страви, які містять яйця, повинні бути ретельно термічно обробленими перед споживанням. Проте, що робити, коли людина вже “підхопила” якусь заразу, наприклад, сальмонельоз.

Для лікування від паразитів сучасна медицина може запропонувати спеціальні програми.

Отже, середовищем існування для сальмонел є кишечник людини і тварин, але вони можуть оселитися і в мозку, печінці, жовчному міхурі та інших органах.

Переносниками захворювання є людина, тварини, риби, птахи, миші і таргани. Хворіють від з’їдених продуктів, заражених сальмонелами, рідше при контакті з хворими людьми і ще рідше – від тарганів, які залишили свій слід на припаси.

Виявляють сальмонелу на продуктах, що містять молоко і яйця (торти, сиркова маса, майонез домашнього приготування, соуси та інші продукти харчування), а також ганчірочки для миття посуду.

Типовий сальмонельоз починається в середньому через 7-24 години від початку зараження. Різко підвищується температура, виникають озноб, головний біль, спазми, бурчання в кишечнику, багаторазова блювота і рясний водянистий кал до 15 і більше разів на добу, що призводять до зневоднення організму.

З легкими формами сальмонельозу зазвичай не звертаються по лікарську допомогу, обходячись своїми засобами. Але звертатися потрібно, відзначають фахівці НоуХауМед.

Захворювання може перейти в хронічну форму, і людина виявиться бактеріоносієм. Таке носійство може не тільки проявлятися симптомами хронічного запалення кишечника (коліт, ентерит), але й бути безсимптомним. У цьому випадку, навіть не здогадуючись про це, носій є постійним джерелом зараження оточуючих.

Найбільш часта локалізація вторинних осередків інфекції в черевній порожнині – печінка, жовчні шляхи та селезінка. Можливі холецистит, холангіт, абсцес печінки і абсцес селезінки.

Сальмонели можуть викликати інфекції сечових шляхів, особливо при сечокам’яній хворобі, вроджених і набутих аномаліях сечових шляхів, захворюваннях, що супроводжуються зниженням імунітету, імуносупресивної тера-ПІІ, туберкульозі.

Для лікування таких хвороб в сучасній медицині є спеціальні програми. Вони призначені для лікування антипаразитарними приладами у дорослих і дітей, починаючи з 4 років. Проводиться з допомогою приладу “DETA AP”, який має можливість програмування будь-якими десятьма програмами із 160 наявних антипаразитарних програм.

Програма призначена для лікування сальмонельозу. Проводити програму слід 1 раз на тиждень протягом 1 місяця. До і після програми необхідно включати дренажну програму.

Час роботи програми – 25 хв.

При застосуванні програми можливі порушення діяльності шлунково-кишкового тракту і легко знімаються застосуванням програми приладу електромагнітної терапії – “Регулювання шлунково-кишкового тракту”. При вираженій інтоксикації необхідно знімати її застосуванням програми “Глибоке очищення організму”. Якщо при використанні програми терапії сальмонельозу не виникло симптомів з боку шлунково-кишкового тракту, це свідчить тільки про гарну роботу імунної системи і функції видільної системи.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.