Новини медицини. 21 вересня. Стафілококова інфекція є однією з найчастіших інфекцій. Пов’язано це з надзвичайною поширеністю стафілококів в природі.

лікар
Стафілокок може бути причиною багатьох хвороб

Для людини особливу важливість мають декілька видів стафілокока, особливо часто виявляють золотистий стафілокок.

Золотистий стафілокок є збудником таких хвороб як фурункули, ячмені, піодермія (стафілодермія), ангіна, нагноєння ран, панарицій (запалення шкірного валика навколо нігтя), а також харчових отруєнь і важких інфекцій з зараженням крові. Потрібно зазначити, що при виникненні стафілококової інфекції головну роль грає зниження функції імунної системи. Основні причини ослаблення імунітету: неправильне харчування, нестача руху (гіподинамія), хронічний стрес, несприятливі умови навколишнього середовища, розповідають в “НоуХауМед”.

За ступенем пошкодження організму стафілококи поділяють:

патогенні стафілококи, що володіють великим ступенем летальності (загибелі) для клітин крові;
умовно патогенні стафілококи, здатні викликати незначний запальний процес у вигляді гіперемії (почервоніння) і інфільтрації (ущільненняня);
сапрофіти (мешканці поверхні шкіри і зовнішнього середовища), практично не викликають поразок.

Стафілококи заражають організм через шкірні покриви і слизові оболонки, поширюються повітряно-крапельним та повітряно-пиловим шляхом. Стафілококи зумовлюють вторинні захворювання при віспі, грипі, ранових інфекціях, а також післяопераційні нагноєння.

Встановлено, що стафілококи в 48-78% випадків є причиною гострих уражень дихальних шляхів. Особливо грізними захворюваннями є стафілококовий сепсис і стафілококові пневмонії у дітей. При вживанні харчових продуктів (сир, молоко, торти, морозиво та ін), заражених патогенними стафілококами, можуть виникати інтоксикації (загальні отруєння організму).

Стафілококовий ентероколіт становить від 4 до 30% всіх випадків гострої кишкової інфекції. Це найтяжче захворювання серед всіх кишкових інфекцій. Летальність сягає 13%. У зв’язку з широким використанням у практиці антибактеріальних препаратів і особливо антибіотиків відбулися значні зміни тяжкості і ступеня поширеності стафілококових уражень. У всіх країнах світу відзначається зростання частоти появи захворювань, що викликаються стафілококом.

Для лікування таких хвороб в сучасній медицині є спеціальні програми. Вони призначені для лікування антипаразитарними приладами у дорослих і дітей, починаючи з 4 років. Проводиться з допомогою приладу “DETA AP”, який має можливість програмування будь-якими десятьма програмами із 160 наявних антипаразитарних програм.

Відповідна програма є і для лікування стафілокока. Проводити її слід 1 раз на тиждень протягом 1 місяця. Час роботи програми – 21 хв.

Остільки стафілококова інфекція може локалізуватися в будь-якому органі, то і прояви після застосування програми можуть бути найрізноманітнішими. З боку ЛОР-органів можливе виділення інфекції з ніздрів через ніс. З боку шлунково-кишкового тракту – можливі проноси. З боку шкіри – розтин гнійників. Всі ці та інші можливі симптоми необхідно знімати застосуванням в приладі програм електромагнітної терапії “Глибоке очищення організму” або відповідною програмою (при проносі – “Регулювання шлунково-кишкового тракту”).

Відсутність симптомів не є показником відсутності ефекту, а свідчить тільки про гарну роботу імунної системи і функції органів виділення.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.