Новини медицини. 1 вересня. В багатьох випадках появу надмірної ваги і захворювань можна пояснити порушенням обміну речовин у людини.

Відсутність проблем з обміном речовин значно полегшує життя людини

Обмін речовин є основним механізмом роботи всього організму, і у тому випадку, коли відбувається яке-небудь порушення обміну речовин, організм починають “атакувати” різні захворювання, відзначають в НоуХауМед.

Порушення обміну речовин може бути не основним захворюванням, а наслідком порушень роботи щитовидної залози, надниркових залоз, гіпофіза, статевих залоз або ж наслідком голодування. Обмін речовин може порушуватися при поганому режимі харчування. Від правильності і повноцінності режиму харчування залежить якість обмінних процесів в організмі.

Найчастіше порушення обміну речовин зачіпає ліпідний обмін, і, як наслідок, відбувається не лише поява зайвої ваги, але і понижується імунітет людини і інші, важливі для людини процеси.

Крім того, у разі поганого обміну речовин внутрішніх органів, порушуються багато функцій органів, ускладнюється взаємозв’язок між внутрішніми органами і довкіллям. Це призводить до порушення вироблення необхідних організму ферментів і гормонів, що спричиняє серйозні захворювання ендокринної і репродуктивної систем організму.

Розглядаючи тільки основні процеси обміну речовин можна визначити шість видів порушень обміну речовин в організмі:

1. Порушення синтезу білків;
2. Порушення розпаду білків;
3. Порушення синтезу жирів;
4. Порушення розпаду жирів;
5. Порушення синтезу вуглеводів;
6. Порушення розпаду вуглеводів.

Причинами цього можуть бути зміни раціону людини, проникнення в організм різних вірусів або мікробів, попадання токсичних речовин, а також наявність психологічної проблеми. Також причинами порушень можуть бути внутрішні фактори: синтез ферментів, різного виду білків, гормонів або інших подібних компонентів.

Щоб не “запустити” свій організм і не допустити до утворення в ньому токсинів, шлаків і інших шкідливих речовин, що отруюють організм, лікарі радять проводити діагностику організму. Медичні заклади сьогодні можуть запропонувати відповідну профілактику, яка вбереже організм від захворювання. Крім того, є і відповідні методики лікування порушення обміну речовин.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.