Новини науки. 23 вересня. Вважається, що подружжя має спати в одному ліжку – тільки в разі сварки дружина може на якийсь час покинути подружнє ложе, щоб провчити норовливого.

хропіння-ліжко-подружжя
Важко спати біля чоловіка, який хропить

Однак далеко не всі щасливі коханці згодні проводити ніч під однією ковдрою. За статистикою, до 25% пар, що проживають разом, сплять у різних ліжках з різноманітних причин.

«Люди соромляться зізнатися в тому, що не сплять разом, проте таке трапляється частіше, ніж ми думаємо», – розповідають психологи.

Хоча рішення спати окремо може негативно відбитися на відносинах, якщо воно викликане гнівом, сварками і холодністю партнерів, у деяких випадках воно цілком виправдане.

Наприклад, якщо один з партнерів хропе, а іншому необхідно занадто рано вставати, сон в окремих кімнатах буде набагато ефективнішим, ніж спільні муки.Спільне ліжко може по-справжньому позбавити сну, і це особливо стосується жінок.

Майже 30% жінок визнають, що погано сплять через своїх партнерів, які хропуть, крутяться уві сні або тягнуть на себе ковдру. З цих же причин не висипаються 17% чоловіків.

Коли партнери не сплять пліч-о-пліч, вони багато втрачають, проте, якщо їхні відносини і сексуальне життя задовольняють обох, спільний сон – не обов’язкова умова щасливого подружнього життя.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.