Новини спорту. 6 вересня. Збірна України осоромилась у Празі. Чехи розгромили команду Блохіна, при чому зробили це доволі невимушено.

Як ми гратимемо на Євро?

Наскільки Україна чудово почала гру проти Уругваю, настільки ж жахливо розпочала матч проти Чехії. Уже на 12 хвилині команда Блохіна поступалась з рахунком 0:2.

На третій хвилині Шевчук завалив у карному майданчику Резека і арбітр вказав на позначку. Кадлец реалізував вирок 1:0. Не пройшло і 10 хвилин, як Кадлец оформив дубль. Міхал замкнув головою подачу з кутового — 2:0. Дії української оборони залишають бажати кращого.

Та й сам склад оборони, який вибрв Блохін, є доволі експериментальним — молоді Бутко та Кривцов і Кучер з Шевчуком із Шахтаря, які за гірників не дуже часто грають.

Плеймейкерами у грі були два опорники — Гай та Тимощук. Можливо тому й креативності в атаках було не багато. Україна переважно загрожувала чехам з кутових.

У другому таймі погром України продовжили Резек та Колар. Спочатку Резек зіграв з Коларом у стінку і вийшов на ударну позицію та змусив капітулювати Диканя. Це вже розгром.

За кілька хвилин уже сам Колар забиває. Нападник отримав передачу з флангу, розвернувся і забив гол, наче на тренуванні. Це вже погром — 0:4!

Україна так і не оговталась від такого шоку. Нагоду забити гол престижу мав Девіч, але Марко на добиванні з 7 метрів пробив вище воріт. Ще двічі намагався щось зробити Ярмоленко, але йому бракувало влучності. У підсумку принизлива поразка України. Як ми гратимемо на Євро вже наступного року?