Новини світу. 16 вересня. Англійська газета Guardian розпочала акцію під назвою Book Swap, під час якої жителі Великобританії можуть знайти книги в самих різних місцях.

В Британії почалася акція Book swap

Протягом шести тижнів 15 тисяч книг розкладуть в громадських місцях по всій країні, зокрема, на залізничних станціях, в парках, кафе та музеях. У британців є шанс знайти книги будь-яких жанрів, від романів та дитячих книжок до посібників по дизайну, путівників та наукових довідників.

Під час акції всі охочі також можуть самі залишити десь книгу з вкладеним в неї повідомленням для майбутніх власників. Guardian просить тих, хто залишає і знаходить книги, повідомляти про це через сайт газети або мікроблог на Twitter. На сайті видання також можна написати відгук про книгу.

“У виборі книги нам потрібно більше інтуїції. Book Swap – це дивовижна ідея, тому що книга може потрапити вам в руки непомітно, з нізвідки. Я вибрав повість Льва Толстого “Хаджі-Мурат”, тому що це, з одного боку, робота справжнього генія, а з іншого – невеликий за обсягом твір. Я заздрю ​​людині, яка знайде її і прочитає в перший раз”, – розповів кінокритик Guardian Пітер Бредшоу, що бере участь в акції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.