Новини технологій. 18 вересня. Незабаром відбудеться велике оновлення операційної системи BlackBerry Tablet OS.

BlackBerry готує оновлення

Про це заявив глава компанії Research In Motion (RIM) Джим Балсіллі (Jim Balsillie).

За його словами, демонстрація операційної системи BlackBerry Tablet OS 2 пройде на заході BlackBerry DevCon в жовтні, а зразу після цього відбудеться реліз.

Очікується, що будуть виправлені недоліки першої версії, а також з’являться нові програми електронної пошти, контактів і календаря. Крім того, буде представлений онлайн-магазин відео BlackBerry Video Store для планшета BlackBerry PlayBook, в якому можна буде придбати або взяти напрокат 10 тисяч фільмів чи ТБ-шоу.

Нагадаємо, ця платформа встановлена ​​на планшет BlackBerry PlayBook, вона виконана на базі програмного забезпечення від компанії QNX – RIM зараз є її власником.

Відзначимо, популярність смартфонів BlackBerry падає: за другий фінансовий квартал їх реалізовано 10,6 млн штук, тоді як роком раніше продажі дорівнювали 12,1 млн. Крім того, за три місяці RIM продала близько 200 тис. планшетів BlackBerry PlayBook.

У поточному фінансовому кварталі (закінчиться 26 листопада) компанія розраховує отримати від $5,3 до $5,6 млрд виручки. Продажі комунікаторів BlackBerry, як очікується, піднімуться в порівнянні з минулим кварталом на 27-37%, склавши від 13,5 до 14,5 млн штук.

За три місяці чистий прибуток також скорочується: якщо рік тому RIM заробила $797 млн ($1,46 на акцію), то тепер – $329 млн (63 цента на акцію), тобто прибуток знизився майже в два з половиною рази.

Очевидно, оновлення та зміни в компанії спрямовані на відновлення популярності марки на ринку.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.