Новини спорту. 10 вересня. Сьогодні в польському Вроцлаві відбудеться бій за звання чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC між українцем Віталієм Кличком і поляком Томашем Адамеком.

Боксери шанобливо висловлюються один про одного

Поєдинок за пояс WBC між 40-річним українцем Віталієм Кличко (42-2-0, 39 КО) і 34-річним поляком Томашем Адамеком (44-1-0, 28 КО) стане дебютним заходом, проведеним на зданому в експлуатацію 1 вересеня футбольному стадіоні польського міста Вроцлава. Ця арена стане домашньою для місцевого футбольного клубу “Шльонськ”, але була побудована насамперед для проведення матчів фінальної частини майбутнього Євро-2012.

Що стосується передматчевих розкладів, то цей бій стане класичним протистоянням маленького і великого тяжів. Адамек – виходець навіть не з крузервейта, а з напівважкої ваги – його зріст 187 см, розмах рук 191 см, а вага не  дотягує навіть до 100 кг. Віталій же володіє зростом 202 см, розмахом рук 203 см і його вага 112 кг.

Природно, головним козирем поляка повинні стати швидкісні дані його рук і ніг. Також Адамек обіцяє бути в рингу дуже активним і працювати в комбінаційній манері, оскільки в такому випадку, на його думку, більш великоваговий Віталій повинен швидше втомитися. Плюс до всього Томаш клятвено обіцяє, що, на відміну від багатьох інших попередніх суперників братів Кличко, він не програє морально ще до виходу на ринг. А найбільше поляк боїться ударів Кличка справа.

Віталій же майже у всіх передматчевих інтерв’ю підкреслює, що визначальним чинником у цьому протистоянні буде те, що він від природи є суперваговиком, а його суперник – вихідцем з напівваговиків. Але, з іншого боку, Кличко визнає високий рівень майстерності та сили духу Адамека, називаючи його кращим бійцем, ніж той же Девід Хей, який, на його думку, є лише чемпіоном по балаканині.

І Віталій, і Томаш досить коректно й шанобливо висловлюються один про одного. У цьому протистоянні між противниками немає особистої неприязні і супутніх їй різноманітних конфліктних ситуацій і сцен. Букмекери ж віддають явну перевагу Кличку, ставки на перемогу якого в різних конторах приймаються по коефіцієнту від 1.12 до 1.20, в той час як на виграш поляка – від 4.3 до 6.5. Найймовірним варіантом закінчення бою “буки” бачать дострокову перемогу Віталія, на яку коефіцієнт коливається від 1.5 до 1.62, потім йде перемога Кличка за очками – від 3.5 до 4, за нею – виграш Адамека за очками – від 5.5 до 7, потім дострокова перемога поляка – від 11 до 19 і, нарешті, найвищі котирування на нічию – від 34 до 41.

Джерело Спортобоз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.