Новини спорту. 27 вересня. Міліція Мінська вживатиме додаткових заходів безпеки під час матчу Ліги чемпіонів БАТЕ – “Барселона” 28 вересня.

Білорусь-мітинг-міліція
Білоруська міліція готується до Ліги чемпіонів

Білоруська міліція радить приходити на матч заздалегідь. Для забезпечення заходів безпеки при пропуску на стадіон будуть здійснюватися особистий огляд, застосування стаціонарних і ручних металодетекторів.

Фанам заборонено використовувати “плакати, транспаранти та інші засоби, що містять заклики до насильницької зміни конституційного ладу або пропагують війну, соціальну, національну, релігійну або расову ворожнечу, принижують честь і гідність особи; матеріали провокаційного характеру на адресу гравців або вболівальників команди суперників та інших громадян, або спрямовані на розпалювання расової чи релігійної ворожнечі”.

Правилами заборонено користуватися “прапорами, вимпелами, не зареєстрованими в установленому порядку, а також емблемами, вимпелами, символами, плакатами, зміст яких направлено на заподіяння шкоди конституційному ладу і громадському порядку, правам і законним інтересам громадян”. Заборонено впливати в будь-якій формі на працівників міліції з метою перешкоджання виконанню ними службових обов’язків, а також на представників громадськості, які виконують обов’язки з охорони громадського порядку. Не можна переміщатися з одного сектора в іншій.

Матч розпочнеться о 21.45 на стадіоні “Динамо”, очікується аншлаг – 35 тисяч уболівальників.

За матеріалами хартия’97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.