Новини економіки. 24 вересня. Білорусь і Бельгія стали лідерами за темпами інфляції в Європі.

Багато країн постраждало від інфляції

Правда в Білорусі в серпні 2011 року приріст споживчих цін на товари і послуги склав в порівнянні з попереднім місяцем 8,9% (за період з початку року – 53,6%), а в Бельгії – всього 1,5%.

Помітне збільшення цін у серпні зазначалося також у Люксембурзі (на 1,4%), незначне – в Австрії, Ірландії, Італії, на Кіпрі, Мальті, Словаччині, Словенії, Великобританії, Фінляндії, Франції, Естонії. За період з початку року серйозні темпи інфляції в Казахстані (зростання на 5,9%) і на Мальті (на 4,8%), повідомляє Росстат, що використав публікації загальноєвропейського статистичного агентства Євростат і національних статистичних даних.

Зростання цін у серпні був також зафіксований в Бразилії (на 0,4%), в Казахстані (на 0,3%), в Канаді (на 0,2%), в Кореї (на 0,9%), в США (на 0,3%) і Туреччини (на 0,7%).

Разом з тим ціни на товари та послуги за серпень знизилися (на 0,1-1,4%) у багатьох державах, у тому числі в Росії, Болгарії, Угорщині, Чехії, Греції, Данії, Латвії, Литві, Португалії, Румунії, Норвегії, Швейцарії і в Україні.

У Німеччині, Іспанії та Польщі ціни в серпні порівняно з липнем не змінилися.

За матеріалами EJ.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.