Новини світу. 27 вересня. Прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі запідозрили в тому, що він змусив бізнесмена Джампаоло Тарантіні дати неправдиві свідчення слідству у справі про сутенерство.

Сільвіо Берлусконі
Берлусконі запідозрили в брехні

У рамках цього процесу Тарантіні звинувачувався в сутенерстві при організації приватних вечірок в будинку у прем’єра.

Зокрема, за версією слідства, він витратив приблизно 30 тисяч євро на повій, яких поставляв на свята Берлусконі в 2008-2009 роках.

На відміну від проституції, яка вважається в Італії легальною, сутенерство законом заборонено.

За твердженнями самого прем’єра, він не знав, що йшлося про повій, так як Тарантіні представляв йому дівчат як своїх знайомих. Як з’ясувалося пізніше, прем’єр-міністр все-таки знав про те, що за “знайомих” приводив до нього Тарантіні. Це випливає, зокрема, із записів телефонних переговорів Берлусконі.

Тарантіні вимагав від політика в цілому 850 тисяч євро, в обмін на що обіцяв узяти провину на себе. Це скасовувало необхідність залучати до справи записи переговорів, які могли б кинути тінь на імідж Берлусконі, який у свої 74 роки пишається славою незрівнянного чоловіка.

У результаті Тарантіні звинуватили в шантажі і заарештували 1 вересня. Тепер роль Берлусконі в процесі може кардинальним чином змінитися: з жертви вимагання він може стати обвинуваченим в новій справі.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.