Новини світу. 18 вересня. Або Сильвіо Берлусконі з’явиться добровільно в суд Неаполя, або його доставлять туди під вартою.

Берлусконі мусить появитися в суді

Термін ультиматуму, висунутого Неапольським суддею італійському прем’єр-міністру, закінчується у неділю ввечері.

Суд Неаполя розслідує справу про шантаж Берлусконі якимось Джанпаоло Тарантіні – підприємцем і за сумісництвом сутенером. За даними слідства, він організовував вечірки за участю багатьох дівчат легкої поведінки з метою підписати вигідний контракт.

Опозиція вкотре зажадала негайної відставки прем’єр-міністра.

“Останнім часом Берлусконі втратив всякий інтерес до управління Італією, він зайнятий лише особистими справами. Сьогодні слід знайти керівника, який буде реально керувати країною і вірити в свою справу”, – говорить представник центристської партії П’єрфердінандо Казіні.

Рейтинг Сільвіо Берлусконі впав до історичної позначки в 24%. І хоча сам прем’єр заявив, що незважаючи ні на що, залишається на посаді до 2013 року, сумніви в цьому вперше висловив головний союзник правлячої партії Народ свободи – лідер Ліги півночі Умберто Боссі.

Нагадаємо, Італійські газети опублікували розшифровку телефонних розмов, у яких прем’єр-міністр країни Сільвіо Берлусконі хвалиться, що біля дверей його спальні 11 жінок вишикувалися в чергу в очікуванні сексу з ним.

В записаному телефонному дзвінку італійський прем’єр говорив з бізнесменом Джанпаоло Тарантіні, який, на думку прокурорів, організував мережу повій, які обслуговували високопоставлених клієнтів.

В одній з розмов Берлусконі нібито говорить Тарантіні, що біля його дверей в очікуванні сексу вишикувалися 11 жінок, але він “зробив” тільки вісім з них, бо “на всіх не вистачить”.

Newsmarket, Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.