Новини світу. 15 вересня. Італійського прем’єра Сильвіо Берлусконі запідозрили у грубій образі канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Берлусконі "плюнув в обличчя Німеччині"

Вперше інформація про це з’явилася в газеті Il fatto quotidiano. Видання посилалося на дані прослухування телефонних розмов Берлусконі з бізнесменом Джампаоло Тарантіні, який нібито постачав Берлусконі повій, повідомляє Lenta.ru.

За даними Bild, мова йде про ту ж саму розмову, в ході якої прем’єр пообіцяв “виїхати з цієї ср*ної країни”, додавши, що від неї його “вже нудить”. Зауваження, висловлене Берлусконі на адресу Ангели Меркель, було, за даними Il fatto quotidiano, настільки вульгарним і непристойним, що видання навіть не наважився його процитувати.

У розмові італійський політик назвав колегу «чортовою жирною з…ею» – характеристика, образлива для будь-якої жінки.

Крім того, Берлусконі підкреслив, що у Меркель дуже складний характер.

Колишній міністр в уряді Берлусконі Рокко Буттільоне, який є членом італійської Християнсько-демократичної партії, зажадав від прем’єра у зв’язку з цим подати у відставку. Він заявив, що після повідомлень Il fatto quotidiano незалежно від того, вірні вони чи ні, прем’єр вже не може розраховувати на довіру. “Вимальовується жахлива картина”, – підсумував Буттільоне.

За словами Буттільоне, якщо чутки про образу Меркель, які вже активно циркулюють в редакціях італійських газет і навіть у парламенті, виявляться правдою, “ситуація стане драматичною”: в умовах пережитої Італією бюджетної кризи вийде так, ніби Італія просто плюнула в обличчя Німеччини, що простягнула їй руку допомоги. З боку Берлусконі ніяких коментарів поки не надходило.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.