Новини економіки. 1 вересня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час лекції для студентів КНУ ім. Тараса Шевченка заявив, що настане той момент, коли Україна повністю забезпечуватиме себе газом.

Україна сама забезпечуватиме себе газом - Азаров

“Настане той момент, коли Україна буде себе повністю забезпечувати запасами газу. Ми підемо на затрати, але ми нарешті вирішимо питання реальної енергетичної незалежності України. І це будуть не пусті розмови, які ви чули 2005 року. Це будуть реальні дії і буде отримано реальний результат”, – наголосив прем’єр.

Він зазначив, що в Україні сьогодні є достатня кількість розвідувальних запасів газу.

“Приблизно 1 трлн, можна хоч сьогодні ставити свердловину, і після невеликої до розвідки, можна отримувати приблизно 4 трлн. Також у нас 11 трлн нетрадиційних джерел газу”, – зауважив Азаров.

Він також зазначив, що сьогодні до України приїздить компанія Shell, яка має намір вкласти приблизно 1 млрд дол. у розвиток та видобуток газу на вугільних родовищах.

Прем’єр-міністр України висловив переконання, що Україна має намір протягом найближчих років утричі скоротити закупівлю газу у Росії.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.