Новини економіки. 28 вересня. Україні, з її науковим потенціалом, вийти на високі темпи економічного зростання цілком реально.

Азаров заявив, що Україна має високий науковий потенціал

Про це на засіданні уряду в середу заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров. Як приклад глава уряду навів той факт, що вчені Національної академії наук розробили спеціальну унікальну «начинку» для детекторів, встановлених у Великому адронному колайдері в ЦЕРНі.

“Ви знаєте, як широко в останні дні обговорюється наукова сенсація зі спостереження нейтрино з надсвітовими швидкостями? У цьому експерименті ключову роль зіграли наші українські детектори“, – пояснив прем’єр-міністр.

Крім того, за його словами, підприємства в Маріуполі та Черкасах виробляють сучасне технологічне обладнання для фармацевтичної промисловості. “Рентгендіагностічні комплекси київського і харківського виробництва ні в чому не поступаються імпортним аналогам”, – підкреслив він.

На думку Азарова, висока кваліфікація конструкторів і розробників цих підприємств дозволяє вже зараз реалізувати програму імпортозаміщення, “скажімо, у медичній промисловості”.

За матеріалами УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.