Новини України. 23 вересня. Міністерство внутрішніх справ України за результатами тендеру 20 вересня уклало угоду з власним підприємством КНВО “Форт” на придбання 739,1 тис номерних знаків транспортних засобів на суму 21,59 млн грн.

Автомобільні номера подешевшали

Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

В тендері на виготовлення автомобільних номерів окрім підприємства МВС взяло участь також ТОВ “Аграрно-промислова компанія “Ветар”.

Нагадаємо, у грудні 2010 року КНВО “Форт” і польська компанія “Утал” отримали патент на автомобільні номери державного зразка. Авторами винаходу стали поляк Яцек Войцеховскі і директор “Форту” Віктор Писаренко. Після цього “Форт” по неконкурентній процедурі закупівлі “у одного учасника” отримав підряд МВС на виготовлення 1,1 млн номерів на 133,7 млн грн. Тоді вартість одного номеру склала понад 120 грн.

На останньому тендері МВС, проведеному по процедурі “відкриті торги”, середня вартість одного номерного знаку склала 29 грн. Документація конкурсних торгів всупереч законодавству про державні закупівлі на сайті ВДЗ не опублікована.

Видання “Наші Гроші” відзначає, що вартість продажу автомобільних номерів для населення у Києві на даний час складає 168 грн.

За матеріалами Наші Гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.