Новини тенісу. 12 вересня. 27-річна австралійська тенісистка, десята ракетка світу Саманта Стосур у фіналі Відкритого чемпіонату США обіграла трикратну переможницю турніру 29-річну американку Серену Вільямс.

Саманта Стосур перемогла на US Open

Стосур перемогла з рахунком 6-2, 6-3.

У першому сеті австралійка зуміла зробити брейк уже в третьому геймі, після чого лише збільшувала свою перевагу. За рахунку 3-2 Стосур вдалося виграти 12 очок поспіль і перемогти партію – 6-2. Варто зазначити, що суперниці австралійки допускала багато невимушених помилок.

Другу партію Саманта також почала з брейка. Американка істотно додала в активності, миттєво домігшись зворотного брейка, і вийшовши вперед у партії. За рахунку 1-2 на користь Вільямс Стосур зуміла відіграти два брейк-пойнта, і виграти важливий гейм.

За матч Саманта допустила всього 12 невимушених помилок, Серена – 25.

Саманта Стосур вперше перемогла турнір Grand Slam. Загалом, австралійські тенісистки не вигравали у “Великому шоломі” з 70-х років.

Нью-Йорк (США), US Open
Призовий фонд 22 063 000 доларів США
Фінал, жінки
Стосур (Австралія, 9) – С. Вільямс (США, 28) – 6:2, 6:3

Нагадаємо, сьогодні відбудеться фінал US Open серед чоловіків. Серб Новак Джоковіч (1) зіграє проти іспанця Рафаеля Надаля (2). Це буде 29-та зустріч тенісистів. Надаль захищатиме титул переможця US Open, який він переміг минулого року.