Новини спорту. 5 вересня. Керівництво Махачкалінського “Анжи” розглядає можливість запрошення на посаду головного тренера команди 64-річного голландського фахівця Гуса Хіддінка.

"Анжи" хоче "підписати" Хіддінка

Основною перешкодою на даний момент є той факт, що Хіддінк “зв’язаний” контрактом з футбольною Федерацією Туреччини, яка бореться за право участі на чемпіонаті Європи 2012 року.

Боси команди розраховують отримати зоряного тренера відразу після закінчення відбіркового етапу, якщо ж турецька команда потрапить на європейський чемпіонат, то запросити голландця вже після самого турніру.

Хіддінк входить до числа топ-тренерів, тому інтерес “Анжи” до голландського наставника нікого не здивує”, – розповів джерело в Махачкалінському клубі, передає Life Sports.

“Гус прекрасно знайомий з російським футболом і для нього робота з нашим клубом не повинна скласти великих проблем. До того ж у нашому клубі створені всі умови для успішної роботи. Крім того, в зимове трансферне вікно клуб збирається зробити ще одне-два гучних придбання, які мають посилити наш колектив”, – відзначають в клубі.

У керівництві відзначають, що Хіддінк і Гаджієв можуть чудово спрацюватися з тандемі, бо це дуже сильні фахівці, для яких у футболі фактично немає секретів

Агент Хіддінка Кіс ван Ньювенхейзен зізнався, що на даний момент його клієнт не може з точністю визначити своє майбутнє.

“Хіддінк є одним з найсильніших тренерів на планеті і до нього постійно є інтерес з боку різних збірних і провідних європейських клубів. Крім того, Гус готовий до напруженої роботи і в клубних командах, бо відчуває собі сили. Але на даний момент, всі його думки пов’язані з роботою у збірній Туреччини і всі інші варіанти на даний момент не розглядаються, – зазначив агент голландця

Відзначимо, що недавно махачкалінци підписали угоду з вірним партнером і другом Хіддінка фізіотерапевтом Арно Філліпсом, який протягом багатьох років працює разом з Гусом.

Крім “Анжи” Філліпс як і раніше залишається фізіотерапевтом турецької збірної.

Нинішня угода Хіддінка з турецької збірної розрахована до червня 2012 року, коли повинен пройти чемпіонат Європи в Україні та Польщі.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.